GÜVENLİ PAYLAŞIM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GÜVENLİ PAYLAŞIM FORUM

GÜVENLİ PAYLAŞIM FORUMHoşgeldin,
son ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970 Gerçekleşmiştir
Mesaj Sayınız: 0

AnasayfaAnasayfa  PORTALPORTAL  DONATE  Latest imagesLatest images  BUGÜNKİ MESAJLAR  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En iyi yollayıcılar
sadık özdoğan (872)
netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 I_vote_lcapnetokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 I_voting_barnetokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 Vote_rcap 
oğuzhan (838)
netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 I_vote_lcapnetokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 I_voting_barnetokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 Vote_rcap 
Admin (368)
burak (213)
cengizci-06 (174)
bilge (47)
osman (44)
Berk Lakot (31)
dj_akin_61 (29)
arif (26)
En son konular
» ORHAN ESEN 11 ALBÜM
netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyCuma Nis. 26, 2013 2:34 pm tarafından delibatak

» FERDİ GÜRSES SENİDE Mİ KAYIP ETTİM - YALANCI
netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mart 02, 2013 12:58 pm tarafından malic

» netokur ve gvz katılımsız
netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 04, 2012 10:37 pm tarafından cascadeferhat

» talks - 4 full indir
netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptySalı Ağus. 07, 2012 5:09 pm tarafından roseela

» jaws 12 64 bit ingilizce indir
netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptySalı Mayıs 15, 2012 8:25 pm tarafından volkansa1981

»  Dikte Genel Profesyonel indir
netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 28, 2011 3:49 pm tarafından mcprotez

» Top speed için yeni araba"
netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyPaz Mart 27, 2011 12:45 am tarafından burak

» Shooting range
netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mart 23, 2011 6:50 pm tarafından burak

» e-speak yeni versiyon
netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyPaz Mart 20, 2011 7:58 pm tarafından burak

netokur ve gvz katılımsız

+22
leonreis
has_gun
stokman
mehmetnur
gsm-prog
bigstormx
by43
zaza2010
Admin
korkmazabi
I.Hancı
dortcahar
magicbaris
sdemirhan
sadık özdoğan
Ajan
burak
FYAVUZ1
arif
savaş
dj_akin_61
gizlisevdam38
26 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
burak
Çok Büyük Üye
Çok Büyük Üye

YER : istanbul
Rep Gücü : 2
Tecrübe Puan'ı : 415
Doğum tarihi : 19/09/95
RUH HALİ : MUTLU
Hangi Takımlı : fenerbahçe
İş/Hobiler : bilgisayarda oyun oynamak, smackdown izlemek
Erkek Hakkımda : merhaba ben Burak. Bu foruma katılmaktan çok memnunum

netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyCuma Ekim 08, 2010 10:37 pm

bir az daha açarsan sevineceğim
by43
Üye
Üye

YER : kütahya
Rep Gücü : 1
Tecrübe Puan'ı : 6
Doğum tarihi : 26/02/80
Erkek

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyCuma Ekim 15, 2010 5:25 pm

Allah razı olsun kardeş sağol. çok çok teşekkür ederim
xp de çalıştı ama windows 7 de kuramadım. Ama biraz uğraşıp kurdum.

Kod:
levent, ersin ve gül windows 7 de çalıştı
xp de doğrudan katılımsız kurulumdan el dokunmadan kuruluyor windows 7 de ise
4 parça olan rar dosyalarını bir klasöre çıkarıyoruz. Daha sonra " NetOkur + Gul Full SD.exe" üzerinde sağ tıkla açıp winrar ile açıyoruz ve paketi kılasör içine çıkarıyoruz. NetOkur.exe ile kurulumu gerçekleştiriyoruz. kurulumu bitirince "GVZ_byAzeri" tıklayın ve bekleyin işlemler yapılacak ve program çalışacaktır. Güle güle kullanın...

Ayrıca ses dosyalarını pc okur 1 sürümüyle birlikte kullanabilirsiniz fakat birkaç yapmanız gereken ayar var.
netokur seslerini eski gvz pc okurdada kulanabilirsiniz bunun için
C:\Program Files\GVZ\Gul Extension\bin içindeki "gul16ksm.spd" içindeki dosyayı Program Files\GVZ\bin içindeki "gul8k.spd" dosyasının adını vererek bu dizine kopyalarsan  gül sesi daha iyi olan cızırtısız olanla değişiyor.

aynı şekilde "C:\Program Files\GVZ\NetOKUR\bin" içindeki "ersin8kw.spd"  dosyalarını da "Program Files\GVZ\bin" içine "gul8k.spd" adı olarak yapıştırırsan bu sesde okur fakat reg değişimi yapmaya gerek kalmadan pc okur çalışmama sorununa takılmamak için "C:\Program Files\GVZ\NetOKUR\bin" içine "gul8k.spd"adı ile atarsan bu sesleride çalıştırır.

Eğer sisteminizde pc okur 1.1 yüklüyken netokuru kurarsanız netokur programı çalışacak fakat pc okur da hata mesajı çıkacaktır
pc okur açma sorunu için 2 çözüm var
1 çözüm:aşağıdaki regleri hangi programı kullanmak istersen (netokur yada pcokur) tıklarsın ve sadece onu kullanırsın pc okuru kullanmak istersen onun regini tıklar kullanırsın
daha sonra eski haline getirmek için reg dosyasını tıklayıp düzeltirsin.ben bu sorunu böyle hallettim daha iyi anlayan birisi varsa bu reg kaydını 2 de de aynı anda çalıştırabilecek varsa yardımcı olursa sevinirim

2 çözüm(bu en iyisi) bu çözümde "C:\Program Files\GVZ\bin " dizini içindeki "gul8k.spd" dosyasının 1 kopyasını "C:\Program Files\GVZ\NetOKUR\bin" içine atarsan sorun halloluyor. ayrıca netokurun "gul16ksm.spd" ve "ersin8kw.spd" dosyalarının da birer kopyasını "C:\Program Files\GVZ\NetOKUR\bin" içine "gul8k.spd"adı ile atarsan bu sesleride çalıştırır.

[u]1 çözümde ki vereceğim kodları txt dosyası açıp uzantısını reg olarak kaydedin ve biryerde saklayın[/u]
1 dosyanın adını pc okur çalıştıran.reg yazın
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{AAC3435C-2F1C-4ab5-BDCF-75EB559C6DBF}\InprocServer32]
@="C:\\Program Files\\GVZ\\bin\\gvzsapitts.dll"
"ThreadingModel"="Both"

1 dosyanın adını netokur çalıştıran.reg yazın
biryerde saklayın
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{AAC3435C-2F1C-4ab5-BDCF-75EB559C6DBF}\InprocServer32]
@="C:\\Program Files\\Common Files\\GVZ\\SAPI5\\gvzsapitts.dll"
"ThreadingModel"="Both"

bigstormx
Acemi
Acemi

YER : İstanbul
Rep Gücü : 0
Tecrübe Puan'ı : 1
Doğum tarihi : 20/03/82
Erkek

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyÇarş. Kas. 03, 2010 7:14 pm

Arkadaşlkar rapid dosyayı silmiş galiba tekrar yükler misiniz
burak
Çok Büyük Üye
Çok Büyük Üye

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyC.tesi Kas. 06, 2010 6:40 pm

cevaplara bakarsanız ben orada daha sonra başka linkler paylaştım. oralardan indirebilirsiniz.
by43
Üye
Üye

YER : kütahya
Rep Gücü : 1
Tecrübe Puan'ı : 6
Doğum tarihi : 26/02/80
Erkek

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 07, 2010 2:00 am

burak bey bunun plus versiyonu var mı özellikle yeni sinanı çalıştıracak paket varsa seviniriz
gsm-prog
Acemi
Acemi

YER : azerbaycan
Doğum tarihi : 11/11/81
Erkek

MesajKonu: salam arkadas ben subhan net okuru indirmek istedim amma birturlu beceremedim. eger bu program sende varsa rica edirem ki o programi hot fileye download edib linkini bana gonderesen onceden tesekkur ederim. isde el postam gsm-prog@box.az   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyPtsi Kas. 08, 2010 9:54 pm

gizlisevdam38 demiş ki:
arkadaşlar hepinize merhaba, işte vuqar abiden bir ustalık daha, net okur gül ve gvz crackıda içinde barındıran ve tek enter yapmak suretiyle bir CD boyutundaki otomatik yani katılımsız tek tıkla kurulan program tarafımca denenmiştir. arkadaşlar linkleri aşağıya yapıştıracağım ancak ondan önce programla ilgili bir iki not yazmak istiyorum. zira kurulum bitti sanarak klavyesini oynayanlar hüsrana uğramasınlar. öncelikle linkleri güzelce indirin. sonrada rardan çıkarın. karşınıza tek exe uzantılı kocaman bir dosya çıkıacaktır. evet kuracağımız dosya bu evet sadece bu ve tek enter yetiyor. aman aceleye getirmeyin zira eski crackları tamamen temizleyiniz. onun içinde jaws orjinal sesi açık iken gvz cracklarınızı hasp dosyasından uninstal yapınız. sonra youninstaller yada güzel bir temizlik aracıyla olmaz ise windowsun kendi program ekle kaldır yöntemiyle hdd32 programını kaldırınız. sonrada jaws kapalıyken yerel disk c içindeki program fileste bulunan gvz klasörünü shift delete ile siliniz. bundan sonrada başlat çalıştır yapınız bunu yapmak için windows r ile çalıştır yazma alanını açın ve oraya regedit yazın. sonrada enter ile girin ve kayıt defteri sayfasını açmış olun. bundan sonra arama alanını açmak için kontrol f harf konbinasyonlarını kullanın ve yazma alanına gvz yazın ve enter ile aratın. arama bitince karşınıza çıkan gvz ile başlayan ancak yerel disk c içinde olmasına dikkat edin ve delete yapın anahtar silmeyide boşlukla onaylayın. sonra yeniden gvz yazmaya gerek yok o zaten tanımlıdır. siz ef 3 ile aramayı tekrarlayın ve yine bulunan gvz dosyalarını delete ile silip boşlukla onaylayın. bu işlem kayıt defterindeki arama tamamlandı deyinceye kadar devam etsin. evet aramamız tamamlanınca bilgisayarlarımızı bir defa yeniden başlatalım ki açık olan uygulamalarımızında tamamen kapanmasını sağlayalım. şimdide gelelim değerli vuqar abimizin hazırlayıpta rardan çıkardığımız exe uzantılı net okur gül dosyamızın üzerine. evet arkadaşlar bu program 3 aşamalı kurulup her aşama arasında yaklaşık olarak bir iki dakika bekletmek suretiyle yada sizin bilgisayarlarınızın hızına göre azalan yada artan arayla bu 3 aşamalı otomatik kurulum olacaktır. programı enter yaparak çalıştıralım. sonra bekleyelim. burada tıpkı net okurun kurulumundaki aşama bilgilerini yüzde olarak duyacaksınız. bu aşama bilgileri bitince ikinci aşama için kısa bir süre bilgisayar jawsın okumadığı işlemini devam eder. sonra ikinci aşama olan gül programı otomatik kurulur ve bu kısa sürer. buda bitince ikinci aşama ile üçüncü aşama arasındaki yine jawsın konuşmadığı fakat bilgisayarın işlemine devam ettiğiboş ekran gelir. bundan sonra ise son aşama olan crack işleminin yapıldığı ekran gelir ve buda bitince vuqar abinin bizlerden ve sizlerden dua isteyerek kurulumun başarıylabittiği dosya okurpenceresi gelir ve kurulum bitmiş olur. vuqar abininaçıklamalarını gülün sesiyle duyacaksınız. buaçıklamanın ardından jawsınızı kapatıp açın ve vuqar abiye dua ederek asrın harikası bu programı güle güle kullanın. işte linkler
part1:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
part 2:
part3:
part 4:
salam arkadas ben subhan net okuru indirmek istedim amma birturlu beceremedim. eger bu program sende varsa rica edirem ki o programi hot fileye download edib linkini bana gonderesen onceden tesekkur ederim. rapeshareden sunu indirmek mumkunsuzdurSelamlarımla
mehmetnur
Üye
Üye

YER : ankara
Tecrübe Puan'ı : 2
Doğum tarihi : 12/04/80
Erkek

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 14, 2010 4:35 pm

Ya arkadaşlar
hem xp hemde w7 de kurdum
hasp kilidi bulunamadı yazıyor

helpme
burak
Çok Büyük Üye
Çok Büyük Üye

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyPaz Kas. 14, 2010 6:43 pm

merhaba,
plus sorusuna cevap vereyim, plusu bende yok. şu hasp kilidine cevabım:ona umursamayın.
mehmetnur
Üye
Üye

YER : ankara
Doğum tarihi : 12/04/80
Erkek

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyPerş. Kas. 18, 2010 9:43 pm

her iki sistemdede hasp kilidi bulunamadı yazısı çıkıyor ve kapanıyor
stokman
Acemi
Acemi

YER : avusturya
Doğum tarihi : 06/01/77
Erkek

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 01, 2010 4:31 pm

emeginize saglik iyi olmus beni bir cok dertten kurtardi. Devamini bekliyorum.
sadık özdoğan
Moderatör
Moderatör

YER : ANKARA
Rep Gücü : 22
Tecrübe Puan'ı : 2546
Doğum tarihi : 10/04/91
RUH HALİ : SAKİN
Hangi Takımlı : galata saray
İş/Hobiler : bilgisayarla ilgilenmek, şiir yazmak.
Erkek Lakap : efsane
Hakkımda : ben sadık özdoğan: lise 3 öğrencisiyim 18 yaşındayım.

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ara. 29, 2010 1:43 am

bizler sizlere teşekür ederiz sizin sayenizde dahada iyi olacak işinize yaradıysa ne mutlu bizlere
http://www.guvenlipaylasim.eniyiforum.org
has_gun
Üye
Üye

Doğum tarihi : 14/05/57
Erkek

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyCuma Nis. 13, 2012 5:16 pm

Emeğinize sağlık.
Bunun sesi yazıya çevirenini nasıl yapacağız
Şimdiden teşekkürler.
leonreis
Acemi
Acemi

YER : Ankara
Doğum tarihi : 25/09/83
Erkek

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptySalı Nis. 17, 2012 10:02 pm

Arkadaşlar linkler ölmüş yeniden yükleyebilirmisiniz?Teşekkürler.
has_gun
Üye
Üye

Doğum tarihi : 14/05/57
Erkek

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyÇarş. Nis. 18, 2012 9:51 pm

Arkadaşlar linkler ölmüş ilgienebilirmisiniz. Teşekkürler.
dahuk
Acemi
Acemi

YER : bilgi
Doğum tarihi : 01/01/80
Erkek

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyPtsi Nis. 30, 2012 1:50 pm

Lİnkler Ölmüş

Pc Okur ise hiç paylaşmayın ses mp3 çevirme özelliği yok.
enver1711
Acemi
Acemi

Doğum tarihi : 09/08/92
Erkek

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyPtsi Tem. 30, 2012 5:59 am

Linkler Ölü Yardımcı Olan Arkadaslar Yokmu Yeniden Upluad Edelim Yükleyelim. Görme Engelli İnsanlar Bu Paylaşımı Bekliyorlar
dertsiz
Acemi
Acemi

YER : çorum
Doğum tarihi : 24/02/60
Erkek

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptyPaz Ağus. 12, 2012 2:23 pm

Linkler Ölü Yeniden yükleyebilirmiyiz?
sağolun
cascadeferhat
Acemi
Acemi

YER : fethiye
Doğum tarihi : 26/09/85
Erkek

MesajKonu: Geri: netokur ve gvz katılımsız   netokur ve gvz katılımsız - Sayfa 2 EmptySalı Ara. 04, 2012 10:37 pm

selam arkadaslar bu program çokçok lazım arkadas lütfen rica ediyorum partları yenilermisin veya cd sini bana akrgo edebilirmisin çok önemli

netokur ve gvz katılımsız
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Spiker ( Katılımsız).
» K-Lite Codec Pack ( Katılımsız).
» avira premium katılımsız kurulum
» K-Lite Codec Pack (Katılımsız-İngilizce).